30 Eylül 2023 Cumartesi

Club Albena Hotel

29 Eylül 2018 Club Albena Hotel

Kardırga Koyu’nda yer alan Club Albena Hotel, konuklarına özel plaj alanı sunmaktadır. Plajda, şemsiye ve şezlong otel konukların tüm odalarında; balkon, çay-kahve makinesi, eşya dolabı, kasa, klima, mini bar, direkt telefon ve telefon yer almaktadır. Konaklama birimlerinde bulunan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo ürünleri ile donatılmıştır.

Club Albena’da, kendi organik bahçelerinde yetişmiş olan sebzeler ile hazırlanan Çanakkale yemekleri servis edilmektedir. Akşam yemeklerini dilerseniz havuz kenarında Milli Adası manzarasına karşı yiyebilirsiniz.

Club Albena’nın resepsiyonu yedi gün yirmi dört saat boyunca açık tutulmaktadır. Otel genelinde ücretsiz kablosuz internet erişimi ve konuklara özel bir otopark alanı mevcuttur.

 

Club Albena’da konakladığınız süre boyunca canlı müzik ve animasyon etkinliklerinde eğlenebilir, dart, plaj voleybolu, bilardo ve masa tenisi oynayabilir, denizde kanoya binebilirsiniz.

Adres
Kadırga Koyu Assos/ Ayvacık/ Çanakkale

İletişim
0532 292 00 42

Paylaş:

Club Albena Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri