03 Aralık 2023 Pazar

Crowded House Hotel

27 Eylül 2018 Crowded House Hotel

Crowded House Hotel, Eceabat’ta hizmet vermektedir. Tesis alışveriş, sağlık, eğlence ve gezi anlamında çoğu yere yakınlığı sayesinde konaklamak için oldukça uygundur. Şehitlik turu yapmak isteyenler için de en uygun tesislerden birisidir.

Crowded House Hotel’in bünyesinde özel otopark bulunmaktadır. Evcil hayvanınız ile beraber konaklayabileceğiniz hayvan dostu olan bir tesistir. Tesis bahçe, televivzyon odası ve teras gibi ortak kullanıma açık alanları bulunmaktadır.

Crowded House Hotel’de bulunan dalgıçlık kursların kayıt yaptırarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Döviz alım ve satım işlemi için yedi gün yirmi dört saat boyunca açık ön büro çalışanlarından yardım isteyebilirsiniz.

Crowded House Hotel’de yirmi yedi adet konaklama birimi bulunmaktadır. Her odada özel banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Tüm odalar da klima bulunmaktadır. Konaklama birimleri temizlikleri düzenli olarak yapılan bu tesiste ücretsiz kablosuz internet erişimi imkanı da bulunmaktadır.

Adres
İsmetpaşa Mahallesi, Alay Kd. Yrb. Hüseyin Avni Sokak No:4 Eceabat/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 810 00 41

Paylaş:

Crowded House Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Eceabat

Eceabat

Eceabat, Gelibolu Yarımadası’ nın batı ucunda, Avrupa yakasında yer alan Çanakkale’nin tarihi ilçelerinden birtanesidir. Çanakkale Savaşlarının en yoğun olarak gerçekleştiği bölge Eceabat sınırları içerisindedir. 1.Dünya...
Eceabat Haberleri
Çanakkale İlçeleri