09 Aralık 2023 Cumartesi

Dağbaşı Butik Hotel

06 Temmuz 2017 Dağbaşı Butik Hotel

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde Yanıklar Köyü’nde 8 odasıyla Kazdağlarının eşsiz manzarası ve oksijen deposuyla misafirlerini karşılamaktadır.

Yunan mitolojisine göre tanrıların tanrısı Zeus’un doğduğu yerdir Kaz Dağları. Efsaneye göre, Afrodit’in kazandığı tarihin “ilk güzellik yarışması” da Kaz Dağlarında yapılmıştır.
Kaz Dağları bölge için eşsiz bir oksijen kaynağıdır. Sahilde kızılçamlarla başlayıp, yükseklerde karaçam, meşe karışımı bir örtüye bürünür. Daha yükseklerde ise dünyada sadece bu bölgede yetişen iğne yapraklı, piramit biçiminde “Kazdağı Göknar” ı vardır.

Dağbaşı Butik Hotel’in odalarında ücretsiz internet wi-fi, havlu, terlik, şampuan, televizyon doğal sabun, fön makinesi, cattle, ücretsiz çay-kahve standı, günlük gazete ve kitaplar sizler için hazır olacaktır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”55″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Kazdağları Yanıklar Köyü
Bayramiç / Çanakkale
Telefon: 0286 789 00 44 – 47

Paylaş:

Dağbaşı Butik Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bayramiç

Bayramiç

Bayramiç, Biga yarımadasının orta bölümünü oluşturmaktadır. 38-40° kuzey enlemleri ile 26-28° doğu boylamları arasında yer alır, denizden 100-76 m. yükseklikteki yarı dağlık bir alan üzerine...
Bayramiç Haberleri
Çanakkale İlçeleri