28 Eylül 2023 Perşembe

Dört Mevsim Suite Hotel

18 Eylül 2018 Dört Mevsim Suite Hotel

Çanakkale’ Merkez’de bulunan Dört Mevsim Süit Hotel’de kente bakan ve muhteşem Marmara Denizi manzarasına sahip olan bir teras yer almaktadır. Tüm dairelerde dağ ve denizimanzaralı bir balkon vardır. Otelde ücretsiz kablosuz internet erişimi ve ücretsiz otopark da mevcuttur.

Dört Mevsim Süit Hotel’in dairelerinde televizyon ve klima bulunmaktadır. Her konaklama birimi ocak, buzdolabı ve mutfak eşyaları ile donatılmış eksiksiz bir mutfağa sahiptir. Duşlu özel banyolarda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo ürünleri yer almaktadır.

Dört Mevsim Süit Hotel’de yirmi dört saat boyunca açık resepsiyon bulunmaktadır. İstek üzerine Çanakkale Havaalanı’na ücretsiz transfer servisi de sağlanmaktadır.

Otel bünyesinde her gün kahvaltı servis edilmektedir. Ayrıca mutfak araç ve gereçleri ile donatılmış mutfağınızın size özel ortamında yemek hazırlayabilirsiniz.

Adres

Barbaros Mahallesi Binboğa Skak No: 1 Merkez /Çanakkale

İletişim
0 (286) 222 00 45

Paylaş:

Dört Mevsim Suite Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri