02 Aralık 2023 Cumartesi

Ege Han Otel

29 Eylül 2018 Ege Han Otel

Bozcaada’da doğa ile iç içe bir alanda hizmet veren olan Ege Han Otel, konuklarını oda kahvaltı tarzında ağırlamaktadır.

Konaklama birimleri modern mobilyalar ile dekore edilmiş olan otelde göz alıcı ayrıntılar ve özenli bir şekilde seçilmiş tekstil ürünleri ile konforlu alanlar yaratılmıştır. Konaklama birimlerinde manzaralı balkon, klima, televizyon, kablosuz internet erişimi, eşya dolabı, oturma alanı, banyo, banyo ürünleri ve saç kurutma makinesi yer almaktadır.

Ege Han Otel misafirleri yirmi dört saat boyunca resepsiyon, oda temizlik, otopark, bahçe içerisinde oturma alanları gibi ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanabilmektedirler.

Ege Han Otel’de organik ev yapımı ürünler eşliğinde sabah kahvaltısı servis edilmektedir. Bunun yanında gün boyu misafirlerin istekleri doğrultusunda hazırlanan ikramlıklar ile servis devam etmektedir.

Adres
Alaybey Mahallesi, Kumkuyu Mevkii No:20 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim
0532 760 05 98

Paylaş:

Ege Han Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri