Ergül Motel

Çanakkale’nin son noktası olan, egenin başladığı yerde, Kaz Dağları eteklerinde, masmavi deniziyle, temiz havası ve bol oksijeniyle, doğayı ve ağaçları bozmadan zeytin ağaçları arasında sizi karşılamaktadır.
Ergül Motel denize 20 metre, Küçükkuyu merkeze 900 metre uzaklıkta olup merkezi konumdadır.
Açık büfe köy kahvaltı hizmeti verilmekte olup, kahvaltıda kendi mahsulü zeytinyağlarını, yeşil ve siyah zeytinleri ve kendi üretimleri olan ev reçellerini servis etmektedirler. Günün son keyfi ve yorgunluğunu atmak için 5 çayı ikramı yapılmaktadır.

Ücretsiz otopark, sahilde şezlong ve şemsiye hizmetimiz vardır.
Müşterilerine dilediği takdirde bahçe içerisinde mangal yakma imkanı sağlanıyor, isterlerse köydeki restaurant menülerinden balık-et siparişlerini odalara servis edilebiliyor.

Ergül Motel 14 odalı 56 yatak kapasitelidir; 6 adet 1+1 suit 4 kişilik betonarme bungolow, 4 adet 1+1 standart 5 kişilik suit, 4 adet 2-3 kişilik standart odası mevcuttur.
Ergül Motel apart olarak hizmet verdiğinden tüm odalarda; mutfak, mutfak malzemesi, ocak, buz dolabı, tv-uydu alıcısı, klima, balkon, wireless, wc-banyo,duşakabin, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Ergül Motel kabalıktan ve kalabalıktan uzak mütevazi bir ortamda sevgiden başka lüksü olmayan bir aile işletmesidir.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”4″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Adres İletişim: Çanakkale Yolu Üzeri Opet Benzin İstasyonu Arkası
Küçükkuyu / Ayvacık / Çanakkale
Telefon: 286 752 51 44
Gsm: 532 729 51 44

Çanakkale'de Oteller

Gezilecek Yerler