Etap Altınel Assos

19 Eylül 2018 Etap Altınel Assos

Etap Altınel Assos, Assos’da hizmet vermektedir. Otelin kırk adet odası olup, odalarda televizyon,, saç kurutma makinesi, masa, oturma alanı, terlik, yirmi dört saat boyunca sıcak su, havlu, televizyon, klima ve telefon bulunmaktadır. Etap Altınel Assos’un oda servisi, uyandırma servisi, çamaşırhane, ön büro, döviz ve faks hizmetleri bulunmaktadır. Tesis genelinde her gün temizlik yapılmaktadır.

Etap Altınel Assos’un yarım pansiyon konaklamalarında; sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde alınan tüm yiyecekler ücretsizdir. Oda kahvaltı konaklamalarda ise sabah kahvaltısında alınan tüm yiyecekler ücretsizdir.Otel genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir. Otel çevresinde birçok kafe, restoran ve barlar bulunmaktadır. Ayrıca otel çevresinde lunapark bulunmaktadır.

Plaja sıfır konumdaki tesisin kendine özel plajı bulunmaktadır. Şezlong ve şemsiye plajda ücretsiz olarak bulunmakta ve konuklar kullanma imkanı bulabilirler. Etap Altınel Assos’ta havuz barı vve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu bulunmaktadır.

Adres
Büyükhusun Köyü /Ayvacık /Çanakkale

İletişim
0 (286) 764 01 17

Paylaş:

Etap Altınel Assos Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri