22 Şubat 2024 Perşembe

Etap Altınel Güzelyalı

18 Eylül 2018 Etap Altınel Güzelyalı

Etap Altınel Güzelyalı, Güzelyalı köyünde bulunuyor. Tesis sahile sadece birkaç adımlık uzaklıkta olup tüm konaklama birimleri deniz manzarasına sahiptir. Denize yürüme mesafesinde ve kumluk sahilde özel plaj alanı da olan tesisin ayrıca sadece konaklama yapan misafirlerinin kullanımına ait açık yüzme havuzu da bulunmaktadır. Ortak kullanıma açık alanların hepsinde ve odalarda ücretsiz kablosunuz internet erişimi bulunmaktadır.

Etap Altınel Güzelyalı’nın tüm odalarında standart olarak balkon ve klima bulunmaktadır. Sade mobilyalar ile döşenmiş olan odalarda konforunuz için oturma alanı bulunmaktadır. Özel banyoları olan her odada; banyo ürünleri, banyo havlusu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Etap Altınel Güzelyalı her sabah misafirlerine açık büfe konseptte günlük kahvaltı vermektedir. Tesisin restoranı Çanakkale yemekleri sunmaktadır. Tesis barında tüm konuklar serinletici içkilerin içerek ferahlayabilirler. Ücretsiz otopark alanı tüm konuklara açıktır.

Ücretsiz şezlong ve güneş şemsiyeleri ile donatılmış havuz kenarı ve plaj alanı güneşten faydalanabilmek için uygundur.

Adres

Güzelyalı/Çanakkale

İletişim

0(286) 232 00 60

Paylaş:

Etap Altınel Güzelyalı Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri