02 Mart 2024 Cumartesi

Evreka Otel

25 Mart 2019 Evreka Otel

Bozcaada Merkez otelleri arasında yer alan Evreka Otel’de konaklamanız sırasında her yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merkezi konumu ile alışveriş yapabileceğiniz ya da yemek yiyebileceğiniz yerler oldukça yakın bir konumdadır.

Her bir detayının özen ile dizayn edilmiş olduğu birimlere ev sahipliği yapan Evreka Otel Bozcaada, keyifli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Kendisine ait bir bahçesi bulunan tesiste ayrıca sabahları serpme kahvaltı sunulmaktadır.

Konforunuz adına konaklama birimlerinde saç kurutma makinesi ve banyo ürünleri temin edilmektedir. Düz ekran televizyon da diğer standart oda özellikleri arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm birimlerde düzenli oda temizlik hizmeti verilmektedir.

 

 

Tesis genelinde Wi-Fi kablosuz internet erişimi herhangi bir ek ücrete tabi değildir. Evreka Otel’in ön bürosu yedi gün boyunca aralıksız olarak hizmet vermektedir.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No 4 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0 530 138 18 33

Paylaş:

Evreka Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri