Figen Hotel

15 Eylül 2018 Figen Hotel

Çanakkale Merkezi’nde bulunanan Figen Hotel, misafirlerine senenin dört mevsimi aralıksız hizmet vermektedir. Hem turistik hem de iş amaçlı konaklamalar için uygun olan otelde toplantı odası da bulunmaktadır. Hotelin geneli misafirlerin gereksinimlerine göre donatılmış olup, her sabah restoranda birbirinden güzel kahvaltılar servis edilmektedir.

Figen Hotel’in odalarının tümü özel banyoludur. Özel banyolarda; havlular, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Diğer standart oda özellikleri arasında; eşya dolabı, mini bar, klima ve televizyon yer almaktadır. Konaklamanız sırasında ek ücret ile tesisin çamaşırhane ve ütü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Figen Hotel’in ön bürosu haftanın yedi günü aralıksız hizmet vermektedir. Dilerseniz resepsiyon araç kiralama konusunda da yardımcı olabilmektedir. Eğer hoteli kendi aracınız ile ziyaret ederseniz ücretsiz otopark alanından faydalanabilirsiniz. Tesis genelinde sağlanan kablosunuz internet erişimi de ücretsiz hizmetlerdendir.

Adres

İsmet Paşa Mah. Mercan Sok. No. 41 Merkez/ Çanakkale

İletişim

0 553 911 02 14

Paylaş:

Figen Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri