21 Eylül 2023 Perşembe

Gallipolli Konukevi

27 Eylül 2018 Gallipolli Konukevi

Gallipolli Konukevi, Gelibolu’da hizmet vermektedir. Tesiste ses geçirmeyen odalar, aile odaları, özel odalar ve sigara içilmeyen odalar bulunmaktadır. Seksen beş senelik tarihi bir binada hizmet vermektedir.

Gallipolli Konukevi’nin tüm konaklama birimlerinde televizyon, buzdolabı, klima ve bir veranda bulunmaktadır. Özel banyoda duş ya da küvet ve saç kurutma makinesi yer almaktadır. Konaklama birimlerinde her birinde ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.

Gallipolli Konukevi, tesis bünyesindeki restoranda her gün kahvaltı servis edilmektedir. Çevrede yer alan birçok kafe ve restoran da öğlen ve akşam yemeklerini yiyebilirsiniz.

Tesis, oda servisi sağlayan yirmi dört saat boyunca açık resepsiyon hizmet vermektedir. Ayrıca araba kiralama, bisiklet kiralama hizmeti verilmektedir. Konuklar, tesisin bahçesindeki oturma alanlarında eğlenceli vakit geçirme imkanı bulabilirler.

Adres
Yazıcızade Mahallesi Miralay Şefik Aker Caddesi No: 27 Gelibolu/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 566 38 88

Paylaş:

Gallipolli Konukevi Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Gelibolu

Gelibolu

Gelibolu, Çanakkale’nin Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Gelibolu’nun tarihi çok eskilere dayanır. Antik kentin hangi yüzyılda veya kimler tarafında kurulduğu tam olarak bilinememektedir. Yunanca Gallipolis...
Gelibolu Haberleri
Çanakkale İlçeleri