28 Eylül 2023 Perşembe

Gelincik Otel

23 Mart 2019 Gelincik Otel

Bozcaada’nın merkezinde yer alan Gelincik Otel’de konaklamanız boyunca her yere ulaşabilirsiniz. Merkezi konumu ile alışveriş yapabileceğiniz ya da yemek yiyebileceğiniz yerler oldukça yakın bir konumdadır. Bozcaada’nın sakin ve sessiz ortamında huzurlu bir şekilde tatil yapabilecek olduğunuz bu yerde restoran da mevcuttur.

Gelincik Otel’de toplamda sekiz konaklama birimi bulunmaktadır. Konforunuz düşünülerek dekor edilmiş olan bu tesiste çift kişilik yedi tane konaklama birimi ve üç kişilik bir adet konaklama bulunmaktadır. Her konaklama biriminde klimanın yanı sıra televizyon da bulunur.

Mini bar, havlu, saç kurutma makinesi gibi eşyalar da standart olarak bulunan olanaklardır. Otelde sunulan ücretsiz Wİ-Fİ internet erişim imkanı bulunmaktadır.

Sabah kahvaltılarında sunulan peynirler kendi çiftliklerinde üretilmektedir. Aynı şekilde yumurtalar da kendi beslemiş oldukları tavuklardan gelmektedir. Kahvaltıda servis edilen bir diğer yiyecek olan reçel, organik olarak yapılmaktadır.

Adres

Alaybey Mahallesi, Dolaplı Sokak No: 17 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim
0542 697 85 86

Paylaş:

Gelincik Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri