Geyikli Sunshine Hotel

24 Eylül 2018 Geyikli Sunshine Hotel

Geyikli Sunshine Hotel, tarih ve doğanın buluşmuş olduğu noktada yer alıyor. Tesise ait bir bahçe içerisinde hizmet vermektedir. On üç odası ve günlük kat hizmetleri ile konforlu bir konaklama sağlamaktadır. Oda kahvaltı dahil sisteminde açık büfe kahvaltı servisi sunmaktadır.

Odaların tümünde televizyon, uydu yayını, kablosunuz internet erişimi, mini bar, klima, banyo, banyo/kozmetik malzemeleri, tuvalet, yirmi dört saat boyunca sıcak su, saç kurutma makinesi mevcuttur. Tesisin bar ve oturma salonu bölümleri, danışma hizmetleri, tur/bilet hizmetleri bulunmaktadır.

Geyikli Sunshine Hotel, şehitlik, müzeler ve doğa noktalarına kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Tertemiz deniz, bakir koy ve plajlarda yüzmek isteyenler adına Habbele Plajı, Mitos Plajı, Akvaryum Koyu, Ayazma Plajı yaklaşık yirmi kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Konaklarken bölgede dalış aktiviteleri, rüzgar sörfü, balık tutma ve şarap fabrikalarına tur gibi etkinlikler yapılabilir.

Adres
Geyikli, Odunluk İskelesi Geyikli/ Ezine/ Çanakkale
İletişim
0 (286) 658 80 50

Paylaş:

Geyikli Sunshine Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ezine

Ezine

Çanakkale’ye bağlı olan Ezine, doğuda mitolojik efsanelere konu olan İda dağı bugünkü adıyla Kazdağı, batıda Ege denizi, güneyde Ayvacık, kuzeyde Çanakkale ile çevrilidir. Ezine ve...
Ezine Haberleri
Çanakkale İlçeleri