Grand Eceabat Hotel

17 Haziran 2017 Grand Eceabat Hotel

Grand Eceabat Hotel, Gelibolu Yarımadasında, Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde merkezi konumdadır. Grand Hotel Eceabat 3 yıldızlı konfora sahip bir oteldir.
Otelin değişik tarzlarda toplam 30 odası bulunmaktaır. Resepsiyon hizmeti 24 saat verilmekte olup, oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmaktadır.
Otelde kasa hizmeti, yüksek hızda kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır. ücretsiz sabah kahvaltısı sunulmaktadır. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otelbar da bir şeyler içmek mümkündür.
Otelin genel alanları ve tüm odalarında klima standarttır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır.
Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu ve küvetli banyo, merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma sistemi mevcuttur. Otel konuklarına balkonlu ve teraslı oda imkanı sunmaktadır. Otelde ayrıca araç kiralama hizmetide sunulmaktadır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”13″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Otele evcil hayvan girebilir. Hotel Grand Eceabat iş adamları için uygundur.

Adres İletişim:
İsmetpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Myd. No:49
Eceabat/Çanakkale
Telefon: 0286 814 24 58

Paylaş:

Grand Eceabat Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Eceabat

Eceabat

Eceabat, Gelibolu Yarımadası’ nın batı ucunda, Avrupa yakasında yer alan Çanakkale’nin tarihi ilçelerinden birtanesidir. Çanakkale Savaşlarının en yoğun olarak gerçekleştiği bölge Eceabat sınırları içerisindedir. 1.Dünya...
Eceabat Haberleri
Çanakkale İlçeleri