05 Aralık 2023 Salı

Grand Geyikli Resort Otel

09 Temmuz 2017 Grand Geyikli Resort Otel

Denize dört kilometre uzaklıktaki Geyikli’de yer alan Grand Geyikli Resort Hotel, klimalı rahat konaklama birimleri ile hizmet veriyor. Tesiste ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcut.

Tüm konaklama birimlerinde mini buzdolabı, televizyon ve kent manzarasına sahiptir. Bazı konaklama birimlerinde ise balkon bulunmaktadır. Özel banyolar saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo ürünleri ile donatılmıştır.

Grand Geyikli Resort Hotel’in çevresinde yerel restoran ve mağazalar yer almaktadır. Tesiste ayrıca yirmi dört saat boyunca saat açık bir resepsiyon, çamaşırhane ve oda servisi de mevcuttur.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”60″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Konuklar yedi dakikalık bir araba yolculuğu ile limana ulaşabilir ve buradan ada feribotu ile yirmi beş dakikada Bozcaada’ya ulaşabilir. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Adres
Hürriyet Mahallesi Sahil Caddesi No: 52 Geyikli / Ezine / Çanakkale

İletişim
0286 632 00 77
0286 632 00 78

Paylaş:

Grand Geyikli Resort Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ezine

Ezine

Çanakkale’ye bağlı olan Ezine, doğuda mitolojik efsanelere konu olan İda dağı bugünkü adıyla Kazdağı, batıda Ege denizi, güneyde Ayvacık, kuzeyde Çanakkale ile çevrilidir. Ezine ve...
Ezine Haberleri
Çanakkale İlçeleri