Gümüş Otel

23 Mart 2019 Gümüş Otel

Bozcaada’da yer alan Gümüş Otel, geleneksel bir şekilde dekor edilmiş, adanın en eski binalarından birinde hizmet vermekte.

Gümüş Otel’in tüm odaları ahşap zeminlidir. Konaklama birimlerinin tümünde; klima, uydu televizyon, mini bar ve eşya dolabı bulunmaktadır. Ayrıca saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri de yer almaktadır.

Gümüş Otel’in resepsiyonu yedi gün yirmi dört saat boyunca açık tutulmaktadır. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi internet erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı bulunmaktadır. Personel, araba kiralama konusunda yardımcı olmaktadır.

Tesis restoranında Türk mutfağından lezzetler sunulmaktadır. Dilerseniz yemeğinizi bahçede bulunan masalarda yiyebilirsiniz. Otel bünyesindeki barda, gün boyu içecekler servis edilmektedir. Tesis yakınlarında da birçok restoran ve kafe hizmet vermektedir. Yirmi dört saat oda servisi hizmeti sağlanmaktadır.

Adres

Alaybey Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:28 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0 (286) 697 03 88

Paylaş:

Gümüş Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri