09 Aralık 2023 Cumartesi

Hilal Doğa Oteli

06 Temmuz 2017 Hilal Doğa Oteli

Hilal Doğa Oteli, Kaz Dağları, Külcüler Köyünde 25 adet ahşap evden oluşmaktadır. Restaurant, Cafe, 2 Türk Hamamı, 4 Aile Havuzu, 4 adet Spa, yürüyüş alanları ve çam ormanlarıyla çevrili 15.000 metrekare alan üzerine kurulmuştur.

Hilal Doğa Oteli termal suyu İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından raporlu ve onaylıdır. Banyo kürü olarak kullanmanızın haricinde içmece olarakta kullanabileceğiniz termal suyun PH değeri 9.03 olup içilebilir alkali termal sulardandır.
Kazdağları Türkiyenin oksijen cennetidir, Dünyada Alplerden sonra en çok oksijen üreten yerlerden biri Kazdağlarıdır.

Ailenizle muhteşem çam kokusunda otantik renklerde döşenmiş evlerde dinlenmenin zevkine varabilirsiniz. Sakin ve huzurlu ortam büyük şehirlerin stresinden ve yoğunluğundan kurtulup güne ruhsal ve bedensel arınmış olarak başlayabilirsiniz. Sadece size özel olarak termal aile havuzlarından faydalanabilirsiniz.

Tüm ahşap evlerde, 24 saat sıcak-soğuk termal su, termal banyo, mini buzdolabı, uydu yayınlı lcd tv, Saç kurutma, havlu, terlik, bornoz, kablosuz internet, merkezi ısıtma sistemi ve klima standart olarak sunulmaktadır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”57″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Hilal Doğa Oteli Külcüler Köyü
Bayramiç / Çanakkale
Telefon: 0286 793 70 02

Paylaş:

Hilal Doğa Oteli Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bayramiç

Bayramiç

Bayramiç, Biga yarımadasının orta bölümünü oluşturmaktadır. 38-40° kuzey enlemleri ile 26-28° doğu boylamları arasında yer alır, denizden 100-76 m. yükseklikteki yarı dağlık bir alan üzerine...
Bayramiç Haberleri
Çanakkale İlçeleri