04 Aralık 2023 Pazartesi

Hora Konukevi

24 Mart 2019 Hora Konukevi

Bozcaada Merkez’de yer alan Hora Konukevi’nde konaklamanız sırasında her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Merkezi konumu ile alışveriş yapabileceğiniz ya da yemek yiyebileceğiniz yerler oldukça yakın bir konumdadır.

Hora Konukevi Bozcaada’da ilk ev pansiyonculuğunu yapan madam İrin’in yerinde hizmet vermektedir.. Madam İrini burada ev pansiyonculuğu yaptığı dönemlerde şuan sahibi olan Cevdet ve Nurcan Çebi’nin annesi ile babasının tanışmış olduğu yerdir.

Hora Konukevi’nde toplamda sekiz konaklama birimi bulunmaktadır. Konforunuz düşünülerek dekor edilmiş olan bu tesiste çift kişilik yedi tane konaklama birimi bulunmaktadır.

Her konaklama biriminde LCD televizyon, Wi-Fi kablosuz internet erişimi, klima, minibar, saç kurutma makinası ve banyo malzemeleri bulunmaktadır. Kahvaltı ise opsiyoneldir. 7 gün 24 saat boyunca oda servisi vardır.

Adres

Alaybey Mahallesi Kıymet Sokak No:3 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0533 451 46 57

Paylaş:

Hora Konukevi Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri