28 Eylül 2023 Perşembe

Hotel Akol

29 Ağustos 2018 Hotel Akol

Çanakkale Merkez’de yer alan Akol Hotel dört yıldıza sahiptir. Otel Çanakkale Havaalanı’na üç km, İskele’ye 1 km uzaklıktadır. Tesis otopark alanına sahiptir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

2’si süit 137 odası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan dört yıldızlı Akol Hotel balkona ve deniz manzarasına sahip klimalı odaları ile konuklarına kaliteli bir konaklama imkanı sunuyor.

Seminer ve toplantı salonları, Panoramik Roof Bar ve lobi bar ile müşterileri için geniş aktivite imkanı sunar. İki farklı yemek salonu, açık büfe ve zengin menüsü ile damak zevkinize hitap eder.

Roof Bar’da boğaz manzarası eşliğinde içkinizi yudumlarken farklı diyarlara gireceksiniz. Haftanın belli günlerinde canlı müzik etkinliği bulunmaktadır.

Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre tesisin araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. Tesisin hemen altında Starbucks, Hangover Bar bulunmaktadır.

Lobide bulanan bilardo masası ile günün stresini atabilirsiniz.

Adres

Kayserili Ahmetpaşa Caddesi, Kordon boyu No: 32

İletişim

+90 (286) 217 94 56

Paylaş:

Hotel Akol Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri