Hotel Caeli

Hotel Caeli, Gelibolu Yarımadası’nın tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde bulunmaktadır.
Latince’de Cennet anlamına gelen Caeli, cennet gibi bir bölgede size cennet simülasyonu yaşatmak için kurulmuş 21 odalı bir butik oteldir. Spa merkezi, odaları, dekorasyonda kullanılan sanat eserleri, menüsü kısacası her şeyiyle sizi mutlu etmek için tasarlanmış.

Bağlardan oluşan minik bir vadi etrafı çam ve meşe ağaçlarından oluşan ormanlarla çevrili üzüm bağlarının kokusunu hissedeceğiniz, isimlerini dünyanın en seçkin üzümlerinden alan birbirinden farklı 21 oda ve suiti bulunan Hotel Caeli’ ne aşık olacaksınız.

Otelde konaklama ile birlikte aşağıdaki ayrıcalıklar ücretsiz olarak sunulmaktadır:
Vale hizmeti, Otopark, Yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı, Günde iki kez kat hizmetleri servisi, Cam şişe içme suyu, Pernigotti çikolata ikramı, Gazete servisi, Ekstra yatak, Bebek yatağı, Farklı yastık çeşitleri, Ekstra yastık, Uluslararası adaptör, SPA ve Fitness alanlarına erişim.

Özel tasarımlı, 700 m² lik Spa merkezindeki kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, macera duşları, şok havuzu, masaj odaları ve Vinothérapie sistemi ile bedensel ve zihinsel olarak rahatlayabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.


Adres: Bahşi Mevkii No: 423 Kumköy Köyü
Eceabat / ÇANAKKALE
Tel: +90 286 854 83 36 – 37 – 38

Çanakkale'de Oteller

İris OtelÇanakkale

İris Otel

Sarıçay OtelÇanakkale

Sarıçay Otel

Hotel KonakÇanakkale

Hotel Konak

Cura HotelÇanakkale

Cura Hotel

Gezilecek Yerler