Hotel Casa Villa

17 Haziran 2017 Hotel Casa Villa

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde Gelibolu Yarımadasında bulunan otelin 9 odası bulunmaktadır. Bu odaların 3`ü standart, 3`ü deluxe, 3`ü de ekonomik olarak hizmet vermektedir. 2012 yılında hizmete girmiştir.
Doğayla içiçe yemyeşil bahçesi, deniz manzaralı odalarıyla sessiz ve huzurlu bir tatil ortamı sunmaktadır.
Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak, her metrekaresi tarih kokan bu topraklarda Çanakkale Savaşlarının yaşandığı alanları gezmek, uzun doğa yürüyüşleri ile dilediğiniz gibi bir tatil yapmak istiyorsanız Hotel Casa Villa’ya mutlaka uğramalısınız.
İnce bir zevkle ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanmış şık odalarımız, manzaralı balkonlarımıza uzayan sohbetleriniz, tatilinizi uzatmak istemenize sebep olabilir.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres Telefon: Hotel Casa Villa
İsmetpaşa Mahallesi. Çamburnu Sokak. No: 75 Eceabat / ÇANAKKALE
Telefon : 0286 814 13 20
Faks : 0286 814 16 23
Gsm : 0532 352 05 49

Paylaş:

Hotel Casa Villa Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Eceabat

Eceabat

Eceabat, Gelibolu Yarımadası’ nın batı ucunda, Avrupa yakasında yer alan Çanakkale’nin tarihi ilçelerinden birtanesidir. Çanakkale Savaşlarının en yoğun olarak gerçekleştiği bölge Eceabat sınırları içerisindedir. 1.Dünya...
Eceabat Haberleri
Çanakkale İlçeleri