28 Eylül 2023 Perşembe

Hotel Fahri Bozcaada

20 Eylül 2018 Hotel Fahri Bozcaada

Hotel Fahri, Bozcaada’da hizmet vermektedir. Bozcaada merkeze oldukça yakın mesafedeki, meyve ağaçları ile donatılmış butik oteldir. Denizi, kaleyi hem de kasabayı gören çeşitli odaları manzaralıdır. Sabahları doyumsuz lezzetler yaşatan kahvaltılar sunulmaktadır.

Adada denize girmek, üzüm bağlarında gezmenin yanı sıra Hotel Fahri’de konaklarken şarap tadımları yapabilir, yöresel mezeleri tüketebilir, akşam yemeklerinde canlı müzik ve fasıl eşliğinde sadece midenizi değil kulaklarınızı da besleyebilirsiniz. Dilerseniz tesis içerisinde yer alan kapalı alanda eserinizi sergileyebilir ve sanatseverler ile buluşturabilirsiniz.

Hotel Fahri konumu ile , düzenlediği çeşitliği etkinlikleri ve sakin atmosferi ile sizleri kendisine aşık edecektir. Fahri Otel’in kendine ait otoparkı da bulunmaktadır.

Hotel Fahri’ye adım attıktan sonra kahvaltısına, burada yapılan muhabbetlere ve huzurlu bir tatile bağımlı olmaya şimdiden hazır olsanız iyi olur.

Adres
Alaybey Mahallesi, Namazgah Caddesi Bozcaada/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 697 80 96

Paylaş:

Hotel Fahri Bozcaada Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri