Hotel Helen

23 Ağustos 2018 Hotel Helen

Çanakkale kent merkezinde bulunan ve feribot iskelesine yetmiş metre uzaklıkta bulunan Helen Hotel, 52 oda ve 132 yatak kapasitesine sahip.

Çanakkale Hotelleri arasında bulunan tesiste güvenlik kameraları ile donatılmış özel iki otopark bulunmakta. Odalarında ise klima, televizyon, minibar, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet bağlantısı bulunmakta.

Yüz otuz kişi kapasiteye sahip restoranında zengin açık büfe kahvaltısı ile tüm konuklarına keyifli bir kahvaltı hizmeti sunan otelde aynı zamanda konuklar ve grup gezginler için dünya mutfağından ve yöresel lezzetlerden oluşan seçkin menü ile hizmet veriyor.

Yetmiş kişi kapasiteye sahip toplantı salonunun da yer aldığı Helen Hotel’de bayi toplantılara, şirket içi eğitimlere, bölgesel toplantılara ev sahipliği yapıyor.

Kaliteli hizmet prensibi ile konuklarının memnuniyetini önemseyen Helen Hotel’de kendi evinizin rahatlığı ve sıcaklığında hissedebilirsiniz.

Adres

Kemalpaşa Mahallesi Tekke Sokak No:10 Çanakkale/ Merkez

İletişim

+90 (286) 212 18 18

Paylaş:

Hotel Helen Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri