Hotel Limani

25 Ağustos 2018 Hotel Limani

Hotel Limani, Çanakkale Boğazı manzarası eşliğinde size eşsiz bir konaklama imkanı sunar. Otelde ücretsiz kablosuz internet erişimi, deniz kıyısındaki restoranda kahvaltı servisi sunulmaktadır.

Hotel Limani, Aynalı Çarşı’ya ve Saat Kulesi’ne yürüme mesafesinde yer almakta. Misafirlerini şık ve oldukça konforlu birimlerde ağırlayan tesis, sabağları kahvaltı servisi yapıyor.

Çanakkale Otelleri arasında bulunan Hotel Limani, güler yüzlü personeli ve leziz yemekleri ile kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir yer.

Tesisin odaları, pastel renkler ve çiçekli perdeler ile romantik dekorasyon öğelerine sahipti. Bazı odaları denize bakmaktadır. Her oda da LCD TV ve minibar bulunmaktadır.

Tesisin en alt katında bulunan Cafe du Port, kesintisiz liman manzarası eşliğinde gün boyunca yöresel yemekler ve Avrupa mutfağından yemekler sunmaktadır. Konuklar barda gurme kahvelerin ve kokteyllerin keyfini çıkarabilir.

Tesisin yirmi dört saat boyunca açık resepsiyonunda bulunan personel, Çimenlik Kalesi ve Deniz Müzesi gibi yakında bulunan gezilecek yerler hakkında bilgi sağlama ve araba kiralama konusunda yardımcı olmaktadır. Çanakkale Havaalanı otele üç km uzaklıktadır.

Birkaç adım uzaklıkta bulunan Çanakkale Feribot Limanı’ndan Ecebat ve Gelibolu bölgelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres

Kemalpaşa Mahallesi Yalı Caddesi No 12 Çanakkale/ Merkez

İletişim

+90 (286) 217 29 08

Paylaş:

Hotel Limani Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri