09 Aralık 2023 Cumartesi

Hotel Rena

03 Ağustos 2018 Hotel Rena

2011 senesinde yapılan Hotel Rena Çanakkale, Küçükkuyu’da bulunmakta. Hotel Rena denize sıfır konumu ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Tatiliniz süresinde çocuklarınızın güvenli bir biçimde ağırlanabilmesi için çocuk kulübü bulunmaktadır.

Elli metre uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendisine ait bir iskelesi bulunmaktadır. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme şansı elde edebilirsiniz. Plaj alanında bulunan şemsiye ve şezlong ücretsizdir. Tesiste bulunan kapalı ve açık restuarantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Lobi bar ise yirmi dört saat boyunca açık olup, alkollü ya da alkolsüz içeceğinizi tüketerek serinleyebilirsiniz.

Tesis, tam pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Konaklamanız boyunca kullanabileceğiniz televizyon ve telefon standart olarak odalarda bulunmaktadır. Odanızda yer alan merkezi klima ile oda sıcaklığınızı ayarlayabilirsiniz.

72 odası, saunası, çocuk bahçesi, spor salonu ile ziyaretçilerini ağırlıyor.

Adres

Mıhlı Mahallesi Akgün Albayrak Caddesi No: 134 Küçükkuyu Ayvacık/ Çanakkale

İletişim

0 (286) 752 54 1

Paylaş:

Hotel Rena Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri