30 Eylül 2023 Cumartesi

Hotel Zileli

06 Aralık 2017 Hotel Zileli

Çanakkale Havalimanı’na on dakika uzaklıkta olan Zileli Hotel, lüks döşenmiş 107 odası ve boğaz manzarası ile dikkatleri üzerine topluyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin tam karşısında olan Zileli Hotel, kent içi otobüs durağına ise birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde.

Çanakkale’nin en önemli antik kalıntılarından birisi olan Tarihi Troia Antik Şehri’ne yirmi dakika ara sürüşü uzaklığında olan hotel, lüks yüz ydi odası ve yüksek teknolojiye sahip elli kişilik toplantı salonu ile turistik ya da iş amaçlı seyahat eden kişiler için mükemmel bir seçenek.

Tüm odalarında standart balkonu bulunan Zileli Hotel’in üst katlarından panoromik Çanakkale Boğazı eşliğinde konaklamanızı sürdürebilirsiniz.

Zileli Hotel, Türk mutfağından seçme yemekler ve uluslararası lezzetlerden oluşan menüye sahip restoranında kaliteli bir akşam yemeği fırsatı sunmanın yanı sıra deneyimli ve güler yüzlü personeli ile beklenilenin üzerinde hizmet veriyor.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”69″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Adres
Boğazkent Mahallesi İbrahim Terzioğlu Cd. No:7, 17110 Kepez Çanakkale

İletişim
Telefon: 286 262 00 47

Paylaş:

Hotel Zileli Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri