İda Kale Resort Hotel

Çanakkale’de denize yakın konumu ile ziyaretçilerini keyifle ağırlayan İda Kale Resort Hotel, konuklarının ihtiyaçları üzerine dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sağlıyor.

İda Kale Resot Hotel, Çanakkale Merkez’e 15 km, kültür mirası olan Troya Antik Kenti’ne 10 km uzaklıkta.

Güzelyalı köyünde, çam ağaçları ile dolu yemyeşil orman arasında, Çanakkale Boğazı’nın masmavi denizine cephesi olan tesis, doğa ile iç içe görüntüsü ile dikkat çekmekte.

Toplam seksen dört oda ve iki yüz iki yatak kapasitesine sahip otel konumu itibariyle doğa ve deniz sporları adına oldukça elverişli özelliklere sahip.

Tesise ait özel plajı, iskelesi, çocuk havuzu, açık yüzme havuzu, oyun parkı, kitesurf ve windsurf ekipmanlarrı, fitness merkezi, masa tenisi ve bilardo imkanı ile konuklarına tatil keyfini eğlenceli bir hale getiren İda Kale Resort Hotel’de her türlü toplantı ve seminer için yüz elli kişi kapasiteli kapalı salon hizmet bulunmakta.

 

Kokteyl, nişan, davet, düğün ve mezuniyet töreni gibi tüm organizasyonlar için üç yüz elli kişilik kapalı restoran, altı yüz kişi kapasiteli havuz başı tesisi ile vazgeçilmez bir tesis.

Adres

Moda Caddesi No: 70 Güzelyalı/Çanakkale

İletişim

+90 (286) 232 83 32

Çanakkale'de Oteller

Gezilecek Yerler