02 Mart 2024 Cumartesi

İris Otel

19 Ağustos 2018 İris Otel

Çanakkale Merkez’e on beş kilometre uzaklıkta bulunan İris Otel çam ormanları içerisine, ön cephesi engin denizin maviliğine adamış Güzelyalı semtinde deniz kıyısında yer alıyor.

İris Otel kent merkezine on beş km, Troia Antik Kenti’ne on kilometre, Çanakkale otogarına on dört kilometre, Çanakkale Havalimanı’na 14 kilomemtre uzaklıkta bulunuyor.

Güzelyalı’da sahile sıfır olan tesiste 92 standart, 2 suit, bir engelli olmak üzere toplamda doksan beş odası bulunuyor.

Otelde tüm odalarda klima, mini bar, kettle, gardrop,merkezi ısıtma, LCD TV, kasa, balkon bulunuyor.

Sağlıklı hayatı ve sağlıklı beslenmeyi ön planda tutan İris Otel’in mutfağında bulunan bütün yiyecekler kendi çiftliği olan İris Farm’da üretilmekte. Antik Troia Ovası’nda bulunan İris Çiftliği’nde, organik ve doğal yöntemler ile , eko dengeye uygun olarak üretilen meyve, sebze ve diğer ürünler, mevisimine uygun, tesisin mutfağında hazırlanarak konuklara servis edilmekte.

Konferans, bayi toplantıları, seminer, seyahatler, düğün, doğum günü ve yıl dönümü kutlaması gibi etkinliklerin kusursuz bir biçimde yapılabildiği İris Otel’de açık havuz, tenis, kum plajı, jimnastik masa futbolu ve bilardo futbolu oynayabilme imkanınız bulunmakta.

Tesisin ana giriş kapısına bakmakta olan iki özel bahçede ise tesisin kurucusu Yüksel Ergen tarafından koruna altına alınan alageyik, ceylan, karaca türleri ile her çeşit kümes hayvanı, güvercinler, tavşanlar, sizlere doğanın bütün güzelliğini, çeşitliliğini ve canlılığını sunuyor.

Adres

Mola Caddesi No: 68 Güzelyalı / Çanakkale

Telefon Numarası

+90 (286) 232 86 28

Paylaş:

İris Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri