24 Şubat 2024 Cumartesi

Kaikas Otel

23 Mart 2019 Kaikas Otel

Kaikias Otel, Bozcaada Kalesi’nin hemen arkasında bulunan konumu ile eski bir Rum evinde konuklarına hizmet vermektedir. Bozcaada feribot iskelesi otele sadece 10 dakikalık bir mesafededir.

Kaikias Otel, denize sıfır konumda yer almakta olup sahilde konukları için şemsiye, şezlong ve masa sandalye bulunmaktadır Farklı dekorasyonu ile dikkat çeken tesisin her tarafta farklı dekoratif antika eşyaları ile on bir double, beş junior suite ve dört vip konakalama birimine sahiptir. Otelin tüm alanlarında Wi – Fi internet erişimi sunulmaktadır.

Toplam kırk sekiz yatak kapasiteli yirmi konakalama biriminin hepsi yüksek tavanlı ve her biri farklı bir şekilde dekore edilmiştir. Yerel Rum mobilyaları ve replikaları kullanılarak dekore edilmiş olan Kaikias Otel’in tüm konaklama birimlerinde klima bulunmaktadır.

Konaklama biriminlerinin tamamında havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz duş malzemeleri bulunmaktadır. Tesis önünde bulunan kafede pizza, ızgara, makarna ve salata çeşitleri ağırlıklı bir menüsü bulunuyor. Her sabah doğal ve sağlıklı kahvaltı açık büfe olarak kafede servis edilmektedir.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Duvarlıkuyu Sokak No:1 Bozcaada/Çanakkale

İletişim

0532 363 26 97

Paylaş:

Kaikas Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri