Kalanora Resort Hotel

04 Temmuz 2017 Kalanora Resort Hotel

Kalanora Resort Hotel, Gelibolu’ya 6 km mesafede olup, Çanakkale-Gelibolu minibüs güzergahının geçtiği, İstanbul-İzmir otoyolunun üstünde deniz kenarındadır. Otelin 96 yatak kapasitesi mevcuttur.
Marmara Denizine mesafemiz yaklaşık 250 metredir. Ağaçların arasında, güzel bir doğada geçereceğiniz 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesi demektir. Kalano Tesisleri’nin deniz kıyısında doğal kum plaj mevcuttur.

Kalanora Resort Hotel, mavi ile yeşilin mükemmel bir uyum yakaladığı Gelibolu’da; Çanakkale boğazının nefis manzarasını, huzuru ve sessizliği bir arada sunmaktadır.

Otopark sıkıntısı olmayan hotelin, oda servisi, lcd televizyonu, uydu yayınları 7/24 sıcak suyu ve kliması standart olarak sunulmaktadır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”48″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Sütlüce Köyü Altı Kalanora Mevkii
Gelibolu / Çanakkale
Telefon: 0286 576 80 80
0286 576 80 81

Paylaş:

Kalanora Resort Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Gelibolu

Gelibolu

Gelibolu, Çanakkale’nin Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Gelibolu’nun tarihi çok eskilere dayanır. Antik kentin hangi yüzyılda veya kimler tarafında kurulduğu tam olarak bilinememektedir. Yunanca Gallipolis...
Gelibolu Haberleri
Çanakkale İlçeleri