Kalanora Resort Hotel

Kalanora Resort Hotel, Gelibolu’ya 6 km mesafede olup, Çanakkale-Gelibolu minibüs güzergahının geçtiği, İstanbul-İzmir otoyolunun üstünde deniz kenarındadır. Otelin 96 yatak kapasitesi mevcuttur.
Marmara Denizine mesafemiz yaklaşık 250 metredir. Ağaçların arasında, güzel bir doğada geçereceğiniz 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesi demektir. Kalano Tesisleri’nin deniz kıyısında doğal kum plaj mevcuttur.

Kalanora Resort Hotel, mavi ile yeşilin mükemmel bir uyum yakaladığı Gelibolu’da; Çanakkale boğazının nefis manzarasını, huzuru ve sessizliği bir arada sunmaktadır.

Otopark sıkıntısı olmayan hotelin, oda servisi, lcd televizyonu, uydu yayınları 7/24 sıcak suyu ve kliması standart olarak sunulmaktadır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”48″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Sütlüce Köyü Altı Kalanora Mevkii
Gelibolu / Çanakkale
Telefon: 0286 576 80 80
0286 576 80 81

Çanakkale'de Oteller

Gezilecek Yerler