02 Aralık 2023 Cumartesi

Kalinihta Otel

23 Mart 2019 Kalinihta Otel

Kalinihta Otel, Bozcaada’nın en iyi konumlarından bir tanesinde hizmet veriyor. Aile işletmesi olarak butik otel olarak hizmet veriyor. Rum mahallesinde, özgün mimari tasarımı ile Kalinihta Otel konuklarını bekliyor

Rum mahallesi olarak isimlendirilen bölümünde 2018 senesinde hizmet başlayan ve Country tarzı ile dekore edilmiş tesistir. Tesisin adı rumca kökenli olup anlamı “iyi geceler”’dir. Pembe panjurlar ve beyaz bir bina ile konuklarını ağırlamakta.

Kalinihta Otelin toplamda yedi adet konakalama birimi bulunmakta. Geniş ferah bahçesinde ev yapımı reçeller, hamur işi ve damak tadınıza uygun kahvaltılık çeşitleri ile misafirlerine özel serpme kahvaltı sunuyor.

 

 

Özenli bir şekilde dekor edilen Kalinihta Otel deniz ve kasaba manzaralı konaklama birimlerinde klima, saç kurutma makinası, internet, televizyon, minibar bulunuyor.

Adres
Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Caddesi No:24 Bozcaada / Çanakkale

İletişim
0530 545 04 27

Paylaş:

Kalinihta Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri