02 Mart 2024 Cumartesi

Katina Hotel

30 Eylül 2018 Katina Hotel

Hotel Katina, 2006 senesinde hizmete açılmıştır. Madam Katina’nın yaşamış olduğu, Rum mahallesinde bulunan eski bir Rum evidir. Tüm konaklama birimlerinde kasa, banyo, televizyon, saç kurutma makinesi, kablosuz internet, eşya dolabı bulunmaktadır.

Butik otel konseptinde hizmet veren Hotel Katina, her gün sabah kahvaltılarını açık büfe olarak servis etmektedir. Tesisin giriş katında bulunan kafeteryasında sıcak ve soğuk içecek servisi misafirlere sunulmaktadır. Eski Rum evi konseptini sağlayan tesis, konuklarına ev samimiyetinin yanında, kışın şömine başında romantik bir tatil, yazın taş duvarların doğal serinliğini yaşatmaktadır.

Hotel konukları öğlen ve akşam yemekleri için yürüyerek iskelenin hemen yanında hizmet veren, günlük taze deniz ürünlerin ve yöresel lezzetlerin servis edildiği restoranlara gidebilirler.

Adres
Cumhuriyet Mahallesi 20 Eylül Caddesi Kısa Sokak No:1 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 697 02 42

Paylaş:

Katina Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri