Kayalar Blue Beach Hotel

24 Eylül 2018 Kayalar Blue Beach Hotel

2017 senesinde hizmete başlayan ve her odasında bir sanat eseri bulunan, muazzam bahçesi ve plajı, göz alıcı iskelesi ile Kayalar Blue Beach Hotel, doğanın kendine hayran bırakan güzelliğini tesis kalitesi ile birleştirerek konuklarına hizmet veriyor.

Assos sahil yolu üzerindeki bulunan tesis, konforlu güneşlenme alanları ile günün her dakikasını doyasıya yaşatmayı başarıyor. Göz alıcı palmiye ve zeytin ağaçları ile çevrili bahçeleri ve eşsiz peyzajı ile huzurlu bir ortam sizi bekliyor.

Kayalar Blue Beach Hotel’de bulunan tüm konaklama birimlerinde; televizyon, klima, minibar, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet erişimi bulunmakta.

Kayalar Blue Beach Hotel, modern dizaynı, Assos bölgesindeki ayrıcalıklı konumu ile deniz kıyısında yer almaktadır. Midilli adasına kadar uzanan panaromik deniz manzarası sunuyor.

Adres
Asos Sahil Yolu Üzeri Sazlı Mevkii Altı Assos/ Ayvacık/ Çanakkale
İletişim
0 (286) 764 00 32

Paylaş:

Kayalar Blue Beach Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri