Kazdağ Göknar Otel

Kazdağ Göknar Otel, Kaz Dağlarının kuzey doğu uzantısı Asar Tepe mevkiinde Yenice İlçe merkezinin güneyinde 8000 M2 lik bir alana kurulmuştur. Adını Kazdağları’da bulunan Göknar ağacından alan tesis, tipik Marmara iklimi olarak da bilinen ılıman bir iklime sahip coğrafyada yer almaktadır.

Kazdağ Göknar Otel, Yenice Belediyesi’nin himayesinde işletilmektedir. 8000 m2 lik bir alana kurulan tesis üç katlı olaraka inşa edilmiştir. 80 kişilik toplantı salonu, 250 kişilik Teras bahçe kafetaryası, otel ile bağlatılı açık yüzme havuzu, halı saha, 120m2 spor aktivite merkezi, orman içi yürüyüş yolları, Şeytan Kaya Seyir terasına yürüyüş parkuruna ve konumu gereği endemik türlerin gözlenebileceği flora ve faunaya sahiptir.
Dağ bisikleti, jip safari, motosiklet, at gezileri, yamaç paraşütü gibi sporlaru ve fotoğraf tutkunlarının yeni gözde merkezi olmuştur.


Tesis yarım ve tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Kahvaltı, Akşam yemeği-A-lacart, Teras bahçe Kafetarya, cumartesi-pazar günleri yöresel açık büfe kahvaltı servis edilmektedir.

Adres İletişim:
Eski Yenice Mahallesi Yenice / Çanakkale
Telefon: 0286 474 44 00
Faks: 0286 474 44 45

Çanakkale'de Oteller

Sarıçay OtelÇanakkale

Sarıçay Otel

Hotel KonakÇanakkale

Hotel Konak

Cura HotelÇanakkale

Cura Hotel

İola OtelBozcaada

İola Otel

Gezilecek Yerler