Kervansaray Hotel

Kervansaray Hotel , tarihi bir konak olup, 11 odalı tarihi bina ve 8 odalı özdeş dokuda yapılmış ek bina olmak üzere 2 binadan oluşmaktadır. 3.85 m. tavan yüksekliğiyle ferah ve geniş oda imkanları sunmaktadır.

Kervansaray Otel, Turizm Bakanlığı’ndan onaylı tarihi özel belgeli oteldir. Çanakkale’nin son kadısı Abdürrahim Efendi’nin konağı olan otelin iç mimarisi ve dekorasyonu o dönemin dokusunu günümüze taşımaktadır.

Otelin genel özellikleri arasında; kablosuz internet bağlantısı, faks, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme hizmeti, uyandırma servisi, tüm odalarda ve resepsiyonda şifreli kasa avrdır ve otelin jeneratörü bulunmaktadır.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”71″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Kervansaray Çanakkale Oteli’nin günün stresini ve yorgunluğunu atabileceğiniz, sayısız çiçek ve ağaçlarla bezenmiş, kuş sesleriyle şenlenen rengarenk bahçesi bahçesi bulunmaktadır.
Otelde zengin açık büfe sabah kahvaltısı verilmektedir.
Hotelin otoparkı olmamakla birlikte ücretli otoparkla anlaşması bulunmaktadır.

Adres İletişim:
Kemalpaşa Mahallesi, Fetvane Sk No:13
Çanakkale
Tel: 286 217 81 92
Fax: 286 212 90 38

Çanakkale'de Oteller

Gezilecek Yerler