22 Şubat 2024 Perşembe

Kestanbol Hotel

15 Eylül 2018 Kestanbol Hotel

Çanakkale Merkez’de bir konumda konuklarını ağırlayan Kestanbol Hotel, Feribot İskelesi’ne sadece dört yüz metre uzaklıktadır. Tümsene boyunca açık olan tesiste, misafirlere özel otopark bulunmaktadır. Restoranında sabahları taze ürünler ile hazırlanan açık büfe kahvaltı verilirken, barında gün boyu soğuk ve sıcak içecekler bulunmaktadır.

Kestanbol Hotel’in tüm odalarında uydu yayını bulunan televizyon ve mini bar bulunmakta. Saç kurutma makinesi ve havlu ile donatılmış özel banyolar tüm birimlerde bulunmaktadır. Tesisin açık – kapalı tüm ortak alanlar ve odalarda ücretsiz kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Kestanbol Hotel’in resepsiyonu yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet vermektedir. Konaklamanız boyunca Çanakkale’nin birbirinden güzel ve farklı plajlarının eğlencesini çıkarabilir, Aynalı Çarşı’yı ziyaret edebilirsiniz.

Adres

İsmetpaşa Mah. Hasan Mevsuf Sok. No: 27 Merkez/ Çanakkale

İletişim

0 (286) 217 08 57

Paylaş:

Kestanbol Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri