02 Aralık 2023 Cumartesi

Kestanbol Termal Kaplıcaları

09 Temmuz 2017 Kestanbol Termal Kaplıcaları

Kestanbol Termal Kaplıcaları, tarihi Alexandria Troas antik kenti kalıntıları ile iç içedir. Hem sağlık hem de tatil isteyenler için masmavi bir denize ve bozulmamış bir plaja sadece yürüyüş mesafesi uzaklığında olduğu için dilerseniz sağlıklı yaşam yürüyüşleri, bisiklet turları veya servislerimiz ile giderek Türkiye’nin en batı noktasından gün batımını izleyebilir veya güneşin ve denizin tadını en doğal haliyle çıkarabilirsiniz. Dilemeniz halinde tarihi kalıntılar ve bozulmamış bir doğa eşliğinde doğa yürüyüşleri yapabilir veya kaplıca tesisi balkonunda bu doğal güzellikler eşliğinde çayınızı yudumlayabilir, titizlikle ve özenle seçilmiş yemeklerimizle sağlıklı beslenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Litresinde 22 gram mineral bulunan Kestanbol Kaplıcası kaynakları; karakteristik bakımdan tuzlu, sülfürlü, kükürtlü ve radyoaktif sular kategorisinde yer almaktadır. Kaplıcayı besleyen kaynağın yeryüzüne çıkış sıcaklıği 78 derece olup, bina iç tesisatına 72 derecede ulaşmaktadır. Kaplıca suyunun radyoaktivitesi 35-40 eman arasında değişmektedir.

12 Standart Oda
12 Ekonomik Oda
18 Lüks Oda
8 Günübirlik Oda
2 Termal Havuz
Restoran
Kafeterya
Market
Toplantı Salonu
Her Odada Termal Küvet
Merkezi Isıtma
Minibar
Televizyon
Klima

Kendi doğal eko sistemi içerisinde, alerjenlerden yoksun tertemiz oksijen zengini havası, denizi, ve bir çok tarihi ören yerine yakınlığı ile hem tatil, hem sağlık, hem de stres atmak isterseniz Tarihi Kestanbol Termal Kaplıcaları tam size göre..
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”61″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Tarihi Kestanbol Kaplıcaları
Körüktaşı Köyü Mevkii
Ezine / Çanakkale
Telefon: 0286 637 52 00
0286 637 52 23

Paylaş:

Kestanbol Termal Kaplıcaları Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ezine

Ezine

Çanakkale’ye bağlı olan Ezine, doğuda mitolojik efsanelere konu olan İda dağı bugünkü adıyla Kazdağı, batıda Ege denizi, güneyde Ayvacık, kuzeyde Çanakkale ile çevrilidir. Ezine ve...
Ezine Haberleri
Çanakkale İlçeleri