Kinzi House

18 Eylül 2018 Kinzi House

Kinzi House, Çanakkale Merkez’de yer almaktadır. Konaklama birimleri; apart daire bir yatak odası, deluxe apart daire ve apart daire iki yatak odasından oluşmaktadır. Tesiste toplam beş adet daire bulunmaktadır.
Odalara talep doğrultusunda ücretsiz beşik ya da çocuk yatağı verilmektedir. Tesisin içerisine evcil hayvan kabul edilememektedir. Tesiste temizliğe önem verilmekte ve temizlik işlemi düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Kinzi House, sadece konaklama tarzında hizmet vermektedir. Konaklamara birimlerinde; eşya dolabı, klima, tavan vantilatörü, balkon, ayrı bir oturma odası, ütü-ütü masası, televizyon, kasa, banyo ve banyo ürünleri bulunmaktadır. Odalarda sigara içilmemektedir.

Dairelerde bir mutfak ve mutfak araçları bulunmuş olduğundan dileyen konuklar yemeklerini kendileri hazırlayabilirler. Tesisin sunmuş olduğu diğer imkanlar arasında; çamaşırhane, tur ve bilet hizmetleri, danışma gibi imkanlar da bulunmaktadır. Ödemelerde kredi kartı ya da nakit ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Kinzi House bünyesinde ücretli otopark hizmeti bulunmaktadır.

Adres
Kemalpaşa Mahahallesi Dibek Sokak Erdemir Apartmanı No. 22 Merkez/ Çanakkale

İletişim

0532 783 60 60

Paylaş:

Kinzi House Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri