22 Şubat 2024 Perşembe

Koç Termal Tesisleri

06 Temmuz 2017 Koç Termal Tesisleri

Koç Termal Tesisleri, Kaz Dağları, Külcüler Köyünde 24 adet standart odası, 2 adet suit odası ile termal tesis olarak hizmet etmektedir. Koç Termal Tesislerinin termal suyu İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından raporlu ve onaylıdır. Banyo kürü olarak kullanmanızın haricinde içmece olarakta kullanabileceğiniz termal suyun PH değeri 9.03 olup içilebilir alkali termal sulardandır.
Kazdağları Türkiyenin oksijen cennetidir, Dünyada Alplerden sonra en çok oksijen üreten yerlerden biri Kazdağlarıdır.

Koç Termal Tesislerinde ücretsiz sınırsız serpme köy kahvaltısı, ücretsiz sınırsız öğle yemeği, sınırsız akşam yemeği, sıcak meşrubatlar (çay, Türk kahvesi, Kazdağı çayı vb), soğuk meşrubatlar (kola, meyve suyu vb), termal havuz kullanımı ve ikramlar fiyatlara dahildir.

Termal tesislerde alkollü içeceklerin bulundurulması ve satışı yasaktır.
Nişanlılar, erkek ve kız arkadaşların karışık olarak aynı odalarda kalmasına otel yönetimi izin vermemektedir. 0-6 yaş grubundaki çocukların konaklaması ücretsizdir.

Tüm odalarda, 24 saat sıcak-soğuk termal su, termal banyo, mini buzdolabı, uydu yayınlı lcd tv, Saç kurutma, havlu, terlik, bornoz, kablosuz internet, merkezi ısıtma sistemi ve klima standart olarak sunulmaktadır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”56″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Koç Termal Tesisleri, Külcüler Köyü
Bayramiç / Çanakkale
Telefon: 0286 789 00 44 – 47

Paylaş:

Koç Termal Tesisleri Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bayramiç

Bayramiç

Bayramiç, Biga yarımadasının orta bölümünü oluşturmaktadır. 38-40° kuzey enlemleri ile 26-28° doğu boylamları arasında yer alır, denizden 100-76 m. yükseklikteki yarı dağlık bir alan üzerine...
Bayramiç Haberleri
Çanakkale İlçeleri