Köşdere Kırkgeçit Termal Otel

Biga’da bulunan ve bünyesinde kapalı ve açık yüzme havuzu ile fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi bulunan Köşdere Kırkgeçit Termal Otel, ziyaretçilerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca bünyesinde donanımlı bir toplantı odası bulunan tesis, iş, sağlık ya da gezi amaçlı konaklamalar için uygundur.

Köşdere Kırkgeçit Termal Otel’in konukların konforunu ön planda tutan odalarının tümünde özel küvetli banyo yer almakta olup, ücretsiz banyo ürünleri, saç kurutma makinesi ve havlular otel tarafından temin edilmektedir. Birimlerin her birinde televizyon bulunmaktadır. Otelde oda servis hizmeti mevcuttur. Ücretsiz kablosuz internet erişimi tesis genelinde ve odalarda temin edilmektedir.

Bünyesinde donanımlı bir SPA merkezi, masaj olanakları ve fitness salonu bulunan Köşdere Kırkgeçit Termal Otel’de konaklamanız boyunca günlük sporunuzun sonrasında masaj hizmetleri ile rahatlayabilme imkanı bulabilirsiniz. Otelin resepsiyonun yedi gün yirmi dört saat boyunca ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Bünyesinde kapalı havuz da bulunan tesiste dart ve oyun salonu gibi eğlenceli aktiviteler de yer almaktadır.

Çanakkale'de Oteller

Gezilecek Yerler