02 Mart 2024 Cumartesi

Köşdere Otel

16 Haziran 2017 Köşdere Otel

Köşdere Otel, Biga’nın en büyük ve köklü otellerinden biridir. Otelin 55 odası ve 2 adet suiti mevcuttur. Otel odaları son teknolojiyle donatılmış olup iş amaçlı seyehat eden konuklarına konfor ve rahatlık sağlamaktadır.

Tüm odalarda klima, 24 saat sıcak su, uydu yayını ve merkezi ısınma standart olarak bulunmaktadır. Ayrıca odaların tamamında lcd televizyon olup yüksek hızlı kablosuz internet servisi bulunmaktatdır.

Hayalleri süsleyen düğünler Köşdere Otel Biga Düğün Salonunda gerçekleşmektedir. Kolonsuz, 800 kişilik salon gerek düğünler gerekse büyük çaplı organizasyonlar için Biga’da alternatifsizdir.

Konferans Merkezi
Köşdere Aktivite Merkezi, ulusal ve uluslararası konferans, seminer, bayi toplantı organizasyonları, grup çalışmaları ve daha birçok amaç için hazırlanmış ses, bilgisayar ve görüntü sistemleriyle desteklenmiş toplantı ve konferans salonu ile hizmet vermektedir.

Alacarte Restaurant
Ortalama 180 kişi kapasitesi ve deneyimli servis personeli ile, her türlü davet, eğlence ve organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Sakarya Mah. 320 sk. No:29 Biga / Çanakkale
Tel:+90 286 316 58 78
Fax:+90 286 316 77 47

Paylaş:

Köşdere Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Biga

Biga

Biga, kendi adıyla anılan yarım adada bulunur ve Çanakkale’nin en büyük ilçesidir. Merkeze uzaklığı 90 km’dir. Biga yarımadasına ismini veren ve Antik dönemde “Troas Bölgesi”...
Biga Haberleri
Çanakkale İlçeleri