Sarissa Boutique Hotel

Küçükkuyu Sarissa Boutique Hotel, popüler tatil merkezlerinden birisi olan Küçükkuyu’da yer almaktadır. Tesis, ev sıcaklığında, temiz ortamı, güler yüzlü personeli ve muhteşem manzarası ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Küçükkuyu Sarissa Boutique Hotel’de on adet konaklama birimi bulunmaktadır. Konukların keyifli ve konforlu bir konaklama geçirebilmeleri için odalar özenli bir şekilde dekor edilmiştir. Konaklama birimlerinde standart olarak televizyon, klima, kablosuz internet erişimi, saç kurutma makinesi ve çay kahve makinesi yer almaktadır. Konuklar, konaklama birimlerinde bulunan balkonlarda huzurlu saatler geçirebilirler ve yemeklerini yiyebilirler.

Küçükkuyu Sarissa Boutique Hotel, denize girilebilecek en yakın plaja yakın mesafede yer almaktadır. Tesisin hemen karşısında çocuk parkı bulunmaktadır.

Küçükkuyu Sarissa Boutique Hotel’de kahvaltı dışında alınan tüm içecek ve yiyecekler ücretlidir. Otelin yirmi dört saat boyunca açık resepsiyonu bulunmaktadır. Tesisin lobisinde misafirler için kahve servisi yapılmaktadır. Tesise ait ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Adres
Sahil Mahallesi Süleyman Sakallı Caddesi NO:63 Küçükkuyu/ Ayvacık/ Çanakkale
İletişim
0 (286) 752 00 17

Çanakkale'de Oteller

Gezilecek Yerler