Lefkofris Hotel

20 Eylül 2018 Lefkofris Hotel

Lefkofris Hotel, Bozcaada merkezine araç ile sadece beş dakikalık bir mesafede konumlanmıştır. Tesisin geniş bahçesinde tüm misafirlerin keyifli bir şekilde vakit geçirebilecekleri hamak ve minderler vardır. Otek genelinde ve odalarda ücretsiz internet erişimli kablosuz internet ağı bulunmaktadır.

Lefkofris Hotel, misafirleri için her sabah ev yapımı Çanakkale yöresel yemekleri, yöresel reçeller içeren açık büfe kahvaltı servisi yapmaktadır. Tesis barı gün boyunca serinletici içecekler isteyen misafirleri için hizmet vermektedir. Tesise on beş dakikalık yürüme mesafesinde bulunan restoranlarda deniz ürünleri, ev yapımı yemekler ve yerel yemekler dahil pek çok seçenek sunan restoran bulunmakta.

Lefkofris Hotel’in konaklama birimleri sade ve aydınlık olacak şekilde dekore edilerek tümünde klima standart olarak yer almaktadır. Özel banyoda saç kurutma makinesi ve havlu otel tarafından verilmektedir.

Ücretsiz otopark alanından tüm konaklama yapan misafirler faydalanabilmektedir.

Adres

Alaybey Mahallesi, Ayazma Yolu Bozcaada/Çanakkale

İletişim

0(286) 697 01 45

Paylaş:

Lefkofris Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri