02 Mart 2024 Cumartesi

Masi Hotel

21 Temmuz 2018 Masi Hotel

Gökçeada otelleri arasında bulunan Gökçeada Masi Hotel, en yakın sahile bir kilometre uzaklıkta ağaçlıklar arasında bulunan bir tesis. Masi Hotel, doğa ile baş başa kalacak olduğunuz huzurlu bir tatil sunuyor.

Tesisin yeşillikler ile bezeli bir manzaraya sahip elli adet odası bulunuyor. Bahçesinde ise havuz bulunuyor. Odalarda saç kurutma makinesi, kablosuz internet ve klima bulunuyor.

Bahçede oturma alanı olup ağaçların gölgesi altında doğanın keyfini çıkararak serinleyebilirsiniz. Gökçeada Masi Hotel, konumu ile Türkiye’de güneşin en son battığı noktada bulunmaktadır.

Yeni Bademli köyünün hemen üzerinde deniz mesafesinden yüz metre yükseklikte köy yamacında Eski Bademli olarak da bilinen köyde bir tepe üzerine kuru olan tesis, Gökçeada’nın en güzel manzaraya sahip köylerinden birisinde yer alıyor.

Tesisin karşısında Semadirek Adası, tesisin diğer bir ucunda balıkçı tekneleri, Kaleköy Limanı, kale kalıntıları ile yine bir tepeye kurulmuş Kaleköy, dağlar ve önlerinde ekili araziler tesisin manzarasını tamamlıyor.

Yüksek konumu yüzünden adanın balkonu olarak bilinen köyde bulunan Gökçeada Masi Hotel, huzur ve sessizlik arayan ziyaretçilerini ağırlamayı bekliyor.

Adres 

Eski Bademli Köyü Köy Sokağı No: 202 Gökçeada/ Çanakkale

İletişim

0(286) 887 4619

Paylaş:

Masi Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Gökçeada

Gökçeada

Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada 1970 yılında bu ismi almıştır. Daha önce İmroz Adası olarak anılmaktaydı. Kıyı şeridinin uzunluğu yaklaşık 95 km. olan adada...
Gökçeada Haberleri
Çanakkale İlçeleri