Mauna Otel

24 Eylül 2018 Mauna Otel

Mauna Otel, Bozcaada’da eski Rum mahallesinde, harika bir manzaraya karşı konuklarına hizmet vermektedir. Bozcaada’nın tüm sıcaklığını taşıyan bu otelin; on iki adet konaklama birimi bulunmaktadır.
Ortodoks Rum Kilisesi’nin yanında bulunan otelin, tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında kablosuz internet ağı sağlanmıştır. Tesisin otopark alanı ücretsizdir.

Mauna Otel’in tüm odalarında klima ve televizyon mevcuttur. Bazı konaklama birimlerinde ayrıca oturma alanı ile Bozcaada’ya bakan bir balkon vardır.

Otelin terası Bozcaada Kalesi’ne manzarası olup kahvaltılar tesisin avlusunda açık büfe olarak servis edilmektedir. Tesisin terasında küçük bar bulunmaktadır. Özellikle de geceleri Bozcaada’nın harika manzarasına karşı soğuk bir şeyler içmek isteyen misafirlerin ilgisini çekmektedir. Otel terasında akşam yemeği konuklardan gelen isteğe bağlı olarak servis edilmektedir.

Yirmi dört saat boyun açık olup konuklarının ihtiyaçlarını karşılayan resepsiyonu, çamaşırhane ve ütü hizmetleri konusunda da yardımcı olmaktadır.

Adres
Cumhuriyet Mahallesi 20 Eylül Caddesi Bozcaada/ Çanakkale
İletişim
0 (286) 697 03 33

Paylaş:

Mauna Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri