02 Aralık 2023 Cumartesi

Mercan Otel

04 Temmuz 2017 Mercan Otel

Gelibolu, Saros Körfezi Güneyli Köyü’nde hizmet vermekte olan Mercan Otel, müşterilerine sabahları kuş sesleriyle uyanmayı, akşamları günbatımı manzarası ile uyumayı vaad etmektedir.
Mercan Otel misafirlerine zengin seçenekli açık büfe kahvaltısı, tadına doyumsuz açık büfe akşam yemeği, öğleden sonra ara öğün ikramları sunmaktadır.
Mercan otelin kendine ait açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, cafe, restorant, toplantı salonu ve çocuklu ailelerin sıkılmadan hoş vakit geçireceği geniş yeşil alanları bulunmaktadır.

Otelin tüm odalarında klima, minibar, lcd televizyon, saç kurutma makinesi, ücretsiz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.
24 saat oda servisi ve resepsiyon hizmet vermektedir
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”49″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Güneyli Köyü Sahili, Mercan Sokak No:2, 17500
Güneyli Köyü / Gelibolu / Çanakkale
Telefon: 0286 572 68 84
Fax: 0286 572 68 54

Paylaş:

Mercan Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Gelibolu

Gelibolu

Gelibolu, Çanakkale’nin Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Gelibolu’nun tarihi çok eskilere dayanır. Antik kentin hangi yüzyılda veya kimler tarafında kurulduğu tam olarak bilinememektedir. Yunanca Gallipolis...
Gelibolu Haberleri
Çanakkale İlçeleri