Nar Adaevi

15 Nisan 2019 Nar Adaevi

Nar Adaevi, Bozcaada Rum Mahallesi’nde konuklarına hizmet vermektedir. Rum Mahallesi olarak anılan mahalle ise rengarenk çiçeklerin olduğu, resim ve sanat galerisinin bulunduğu, klise ve müze gibi yapıların yer aldığı bir mahalle.

Nar Adaevi adeta Rum Mahallesine yakışır bir şekilde orijinal bir Rum evidir. Tesisin tüm konaklama birimleri her sezon konaklayabilmeniz adına petekli ısıtma sistemi ve yirmi dört saat sıcak su ile donatılmıştır. Böylelikle hem Rum Mahallesinin hem de Bozcaada’nın her mevsim farklı güzelliklerini yaşayabilme şansı elde edebilirsiniz.

Tesisin mimari yapısı tarihe ve kültüre saygı çerçevesinde yapılan tadilat ile tüm konaklama birimleri modern hale getirilmiştir.

 

Konaklama birimleri yüksek tavanlı olup ferah bir dekorasyona sahiptir. Açık renklerde dekor edilmiş konaklama birimlerinde banyo malzemeleri ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal Sokak No:13 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0 555 573 33 79

Paylaş:

Nar Adaevi Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri