Öngen Country Hotel

23 Eylül 2018 Öngen Country Hotel

Yeşilyurt köyünün en tepesinde bulunan Öngen Country Hotel, Ege denizi ve Kaz dağı manzarası ile konuklarına hizmet vermektedir.

Öngen Country Hotel’in otuz adet odası vardır. Bu konaklama birimleri süitler ve villa tipi konutlar olarak ayrılmaktadır. Odalarda televizyon, duş, banyo malzemeleri, klima gibi olanaklar bulunmaktadır.

Tesis de kaldığınız süre boyunca keyifli anlar geçirmeniz için grup organizasyonlarında canlı müzik ekibi çağrılabilir, film gösterimleri ve barbekü organizasyonları düzenlenebilir.

Ayrıca tesiste; otopark, restoran, açık yüzme havuzu, hobi salonu, çim dinlenme terasları, basketbol sahası, bar, kafe, kütüphane gibi pek çok olanak sunulmaktadır. Restoranda tesisin kendi yetiştirmiş olduğu üzümler ile üretilmiş şaraplar servis edilmektedir. Yemekleri de yörede yetiştirilen organik ürünler kullanılarak hazırlanmakta.

Küçükkuyu sahiline üç km uzaklıkta, Troya’ya yetmiş km, Zeus Altarı’na sekiz km, Assos’a yirmiş beş km uzaklıkta konumlanmaktadır. Sizler de birçok ulaşım olanağı ile tesise yerleşebilir ve Öngen Country Hotel’in yakınlarındaki bu turistik ve kültürel bölgeleri gezebilirsiniz.

Adres
Yeşilyurt Köyü Ayvacık/Çanakkale
İletişim
0 (286) 752 24 34

Paylaş:

Öngen Country Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri