Orfoz Otel

04 Temmuz 2017 Orfoz Otel

Marmara Bölgesinde, ülkemizin en temiz denizine sahip olan Saros Körfezi, Güneyli Köyünde bulunan Orfoz Otel 1987 yılından beri hizmet vermektedir. Orfoz Otelin 30 odası bulunmaktadır.
Orfoz Otel, Çanakkale şehir merkezine 76 km ve Gelibolu merkeze 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. İstanbul – Çanakkale yönünde, İstanbul’dan 285 km sonra, Gelibolu’dan 11 km önce sağda bulunan Güneyli köyüne girerek sahile indiğinizde Orfoz Otele ulaşabilirsiniz.

Otelin odalarında balkon, lcd Televizyon, banyo, wc ve klima müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Otelin havuzu ve otoparkı mevcut olup, resepsiyon hizmeti, telefon ve faks hizmetleri, kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır.

Ege Denizi’nin en tuzlu kesimlerinden birini oluşturan Saros Körfezi’nde karmaşık girdaplar çizen akıntılar görülür. Bu akıntılar nedeniyle de Saros kendi kendini temizleyen bir körfez konumundadır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”50″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Saros Körfezi / Güneyli Köyü / Gelibolu / Çanakkale
Telefon: 0286 572 63 00
Gsm: 0535 923 65 56

Paylaş:

Orfoz Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Gelibolu

Gelibolu

Gelibolu, Çanakkale’nin Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Gelibolu’nun tarihi çok eskilere dayanır. Antik kentin hangi yüzyılda veya kimler tarafında kurulduğu tam olarak bilinememektedir. Yunanca Gallipolis...
Gelibolu Haberleri
Çanakkale İlçeleri