03 Aralık 2023 Pazar

Oya Hotel

04 Temmuz 2017 Oya Hotel

Çanakkale’nin Gelibolu İlçesinde 1990 yılında kurulan Oya Hotel, 2013 yılında tadilat yapılarak tamamen yenilenmiş ve tekrar hizmete girmiştir. Otel Gelibolu’da merkezi konumda dır.
Otel tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik suit odalardan oluşmaktadır. Otelin lobisinde bulunan cafe de çayınızı ve kahvenizi yudumlarken nefis kurabiye ve pastaların tadına bakabilirsiniz. Gelibolu Yarımadası Tarihi savaş alanlarına, saroz körfezi ve ünlü plajlara, tarihi mekanlara yakın konumu ile tatilinize daha da güzellik katacaktır.

Hamzakoy ve kayalar mevkii gibi denize girebileceğiniz yer seçenekleri ile Saroz’da Kömür Limanı , Güneyli köyü, Fatma Kadın koyu, Asker Çeşme koyu gibi Ege’nin tertemiz suyuna dalış yapabilirsiniz. Kısacası 10 dakika ara ile hem Marmara hem Ege denizinde yüzebilirsiniz.

Şehir merkezinde bulunan dünyanın en büyük alana yayılmış ve en büyük semahaneye de sahip Mevlevihane ve 30 km. uzaklıkta bulunan Gelibolu Yarımadası Şehitliklerini gezebilirsiniz.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”46″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Yazıcızade Mahallesi, Miralay Şefik Aker Cd. No:7
17500 Gelibolu / Çanakkale
Telefon: 0286 566 03 92
Fax: 0286 566 48 63

Paylaş:

Oya Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Gelibolu

Gelibolu

Gelibolu, Çanakkale’nin Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Gelibolu’nun tarihi çok eskilere dayanır. Antik kentin hangi yüzyılda veya kimler tarafında kurulduğu tam olarak bilinememektedir. Yunanca Gallipolis...
Gelibolu Haberleri
Çanakkale İlçeleri